Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Listopad 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    







Obsługa techniczna ALFA TV

31-08-2018 |

więcej »

21-11-2018 | Transmisje obrad Sesji Rady Miejskiej w Drawnie

Informujemy, że zgodnie z art. 20 ust. 1b znowelizowanej ustawy o samorządzie gminnym obrady Rady Miejskiej w Drawnie będą transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.

więcej »

21-11-2018 | Obchody Dnia Pracownika Socjalnego w Drawnie

W związku z obchodzonym 21 listopada Dniem Pracownika Socjalnego Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski odwiedził Pracowników Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Środowiskowego Domu Samopomocy w Drawnie. Dla wszystkich pracowników, w dniu ich święta, Burmistrz złożył życzenia, podziękował za zaangażowanie w działalność na rzecz drugiego człowieka oraz wręczył słodki upominek.

więcej »

20-11-2018 | Kino

więcej »

20-11-2018 | WERNISAŻ FOTOGRAFII PN.: "My - tacy jak Wy..."

Niezwykle modnym jest temat integracji społecznej osób niepełnosprawnych – uczestniczymy w szkoleniach, prelekcjach, czytamy książki, artykuły naukowe – wszystko po to, by skutecznie włączać naszych uczestników w szeroko pojęte życie społeczne. Wybitny pedagog specjalny, profesor Aleksander Hulek, stworzył teorię wspólnych i swoistych cech osobowości osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych twierdząc, że osoby niepełnosprawne mają znacznie więcej cech wspólnych z osobami pełnosprawnymi niż cech swoistych.  To właśnie staraliśmy się pokazać na zorganizowanym przez nasz Środowiskowy Dom Samopomocy wernisażu fotografii pod wymownym tytułem „My - tacy jak Wy...”, który  odbył się dnia 14 listopada 2018 r. w Drawieńskim Ośrodku Kultury. Zdjęcia przedstawiały sylwetki uczestników naszego domu, dodatkowo każdego krótko scharakteryzowałyśmy podając szczególne cechy osobowościowe wszystkich osób tworzących nasz dom – zarówno podopiecznych jak i całej kadry.

więcej »

20-11-2018 | PRZYGODA Z TAŃCEM TRWA - PIĄTE WARSZTATY W RAMACH "TANECZNEJ METAMORFOZY"

Przygoda z tańcem trwa. Minął kolejny, piaty już, taneczny weekend w ramach projektu "Taneczna metamorfoza" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Liderem projektu jest Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, partnerami GOKSiT w Wierzchowie i Drawieński Ośrodek Kultury. Niebawem wydarzenie taneczne w MGOK w Kaliszu Pomorskim, podczas którego 67 tancerzy - dzieci, młodzież i seniorzy biorący udział w projekcie, zaprezentują widowisko taneczne pt. "Cztery pory roku".  Inicjatorkami projektu są Aneta Olszacka i Romana Kowalewicz. Do projektu zostały zaproszone doświadczone choreografki i instruktorki tańca - Katarzyna Skawińska i Alicja Paleta.

więcej »

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

GCI

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia