Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Sierpień 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  Obsługa techniczna ALFA TV

17-06-2019 | WSPOMNIEŃ CZAR....."II PIKNIK RETRO" - impreza plenerowa w ramach projektu "EKOCUDA w DRAWNIE"

15 czerwca 2019r - PLAC  WOLNOŚCI  w Drawnie ponownie cofnął się w czasie do ubiegłego wieku a nawet w indywidualnym przypadku i wcześniej... II PIKNIK RETRO był kolejną z imprez w ramach projektu EKOCUDA W DRAWNIE dofinansowaną przez Wojewódzki Fundusz  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie oraz Gminę Drawno. Wspólnie z Drawieńskim Ośrodkiem Kultury organizatorzy do współorganizacji imprezy w ramach EKOCUDÓW zaprosili: Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w zakresie Energii Odnawialnej OSTOJA (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny), Uniwersytet Szczeciński (z prof. Robertem Czerniawskim), Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, Dziką Zagrodę-ŻUBRY z Jabłonowa, Nadleśnictwo Drawno, Nadleśnictwo Głusko,  Drawieński Park Narodowy...Wszędzie były warsztaty, konkursy, animacje; podobnie jak w naszych namiotach: z warsztatami malarskimi, papieroplastyki, wikliniarskimi oraz akcją zbierania surowców wtórnych połączoną z wypełnianiem ankiet ekologicznych.

więcej »

14-06-2019 | Spotkanie szkoleniowe Burmistrza Drawna z żołnierzami XI Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej z Żagania

W dniu dzisiejszym Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski spotkał się z  żołnierzami XI Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej biorącymi udział w ćwiczeniach Dragon-19. W spotkaniu  uczestniczyli również przedstawiciele miejscowej policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Drawnie.

więcej »

14-06-2019 | Prawie półtora miliona złotych dofinansowania na rewitalizację gminy Drawno

Od marca br. na terenie gminy realizowany jest projekt pn.: „Rewitalizacja Gminy Drawno poprzez odnowę przestrzeni publicznych i przywrócenie funkcji społeczno-gospodarczych – etap I”, który finansowany jest w 90 % ze środków unijnych.

więcej »

14-06-2019 | OSA

Zakończono realizację zdania polegającego na budowie ogólnodostępnego,  plenerowego  miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku w ramach Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo – Rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) edycja 2018 na ulicy Kolejowej (przy promenadzie). Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że Gmina Drawno w edycji 2019 roku zakwalifikowała się do dofinansowania kolejnej Otwartej Strefy Aktywności (OSA), która dzięki współpracy z Nadleśnictwem Drawno powstanie  przy ulicy Leśników.

 

więcej »

14-06-2019 | Granty Sołeckie

W ramach konkursu ogłoszonego na początku roku 2019 przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „ Granty Sołeckie 2019”, który był skierowany do wszystkich gmin reprezentujących sołectwa z terenu województwa zachodniopomorskiego, wpłynęło 542 wniosków, grant otrzymało 180.

 

więcej »

13-06-2019 | Piknik Retro

Przypominamy, że 03 czerwca upływa termin składania prac w konkursach “ZACHODNIOPOMORSKIE PIĘKNE JEST” (szczegóły i REGULAMINY m.in tutaj: ( TUTAJ )

Nagrody będą wręczane na II PIKNIKU RETRO – kolejnej imprezie w ramach cyklu “EKOCUDA W DRAWNIE” dofinansowanej przez WFOŚiGW w Szczecinie.

Bezpośrednio na samej imprezie- II PIKNIKU RETRO -zorganizujemy wzorem roku ubiegłego wynagradzany finansowo konkurs na STRÓJ RETRO

Szczegóły w regulaminie zamieszczonym pod plakatem. Karty zgłoszeń należy dostarczyć do 12 czerwca 2019r.

Karta zgłoszenia

Regulamin

więcej »

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia