Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2018 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30Obsługa techniczna ALFA TV

17-09-2018 | Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na „Wykonanie dokumentacji projektowej Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Drawno”.

Więcej na: http://bip.drawno.pl/strony/5024.dhtml

więcej »

14-09-2018 | Drawno wypływa w pierwszy rejs!

Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski z ogromna radością i dumą informuje, że jeden z nowych statków Polskiej Żeglugi Morskiej otrzymał imię „Drawno”. To nowoczesny masowiec szerokolukowy (otwarty) o długości 180 m. i nośności blisko 40 tys. DWT.

Statek będzie pływał po całym świecie, a w pierwszy rejs wyruszy z chińskiego portu Nanjing, a potem dookoła Afryki popłynie do brazylijskiego portu Paranagua. Podróż potrwa 2 miesiące.

Nadanie statkowi imienia „Drawno” na pewno jest wyrazem bliskich więzi między  Polską Żeglugą Morską a Gminą Drawno.

Co może być lepszą promocją Drawna, niż statek o imieniu „DRAWNO” pływający po całym świecie?

więcej »

14-09-2018 | Zaproszenie

więcej »

13-09-2018 | Piękniejszy Urząd Miejski w Drawnie - już niedługo!

Do gminy Drawno trafi pół miliona złotych dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 na konserwację zabytkowego budynku byłego sądu, który obecnie jest jej siedzibą. Fundusze pozwolą m.in. na renowację elewacji, wymianę posadzek oraz drzwi i okien, malowanie i docieplenie ścian czy też przebudowę toalet.

więcej »

13-09-2018 |

Uprzejmie informujemy, że na terenie Gminy Drawno zostanie przeprowadzone mycie i dezynfekcja pojemników połączone z wywozem odpadów w terminach:

17.09.2018r. – Borki, Drawno (ul. Choszczeńska, Energetyków, Kaliska, Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Kwiatowa, Leśna, Leśników, Łąkowa, Ogrodowa, Piaskowa, Plac Wolności, Pomorska, Poprzeczna, Potokowa, Saperów, Stacja Kolejowa, Szpitalna, Tylna, Wczasowa, Zdrojowa, Żeromskiego), Dobrojewo, Janków, Kniewo, Pszczewko, Skrzaty, Śmieszkowo, Zacisze, Zdanów;

18.09.2018r. – Borowiec, Chomętowo, Drawnik, Drawno (ul. Chomętowska, Jeziorna, Kolejowa, Krótka, Plac Zgody, Polna, Sienkiewicza, Słoneczna, Szkolna), Kawczyn, Kępa, Maciejów, Prostynia, Przysiekiercze, Rościn, Sambórz, Sicienko, Sieniawa, Święciechów, Wiśniewo, Żółwino;

19.09.2018r. – Bogdanka, Brać, Brodźce, Dominikowo, Gładysz, Jaźwiny, Konotop, Międzybór, Niemieńsko, Nowa Korytnica, Ostrożyce, Rogoźnica, Sówka, Zatom;

20.09.2018r. – Barnimie, Brzeziny, Dolina, Gack, Karpin, Karpinek, Kiełpino, Podegrodzie, Podlesie, Żółwinko.

Prosimy o wystawienie pojemników od godziny 7:00 rano w celu przeprowadzenia odbioru odpadów oraz pozostawienia ich do  mycia i dezynfekcji. Pojemniki, które nie zostaną wystawione w wyznaczonym dniu nie zostaną obsłużone.

 Urząd Miejski w Drawnie

więcej »

13-09-2018 | Oferta na realizację zadania publicznego

W dniu  11 września 2018 r . do Urzędu Miejskiego w Drawnie wpłynęła oferta Drawieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na realizację zadania publicznego pn. ,,Razem do Teatru. Organizacja wyjazdów do róznych instytucji kultury w ramach Programu Kultura Dostępna MKiDN”. Zgodnie z art. 19a ust. 4 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r.  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U 2018 r. poz.450), każdy w terminie 7 dni od dnia  zamieszczenia oferty w sposób, o którym mowa w ust. 3 (BIP, strona internetowa jst, siedziba organu jst) może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

więcej »

13-09-2018 |

Gmina Drawno od początku tego roku prowadzi Konsultacje Społeczne dotyczące opracowania Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Drawno. Jest to jeden z najważniejszych dokumentów w gminie, a więc i dla nas wszystkich, gdyż określa on w sposób ogólny politykę przestrzenną i lokalne zasady zagospodarowania, tj. m.in. ustalenie nowych obszarów zabudowy i stworzenia możliwości dla rozwoju nowych przedsiębiorstw. W ramach Konsultacji Społecznych na terenie Gminy Drawno odbyło się: 10 spotkań otwartych z mieszkańcami, spotkania fokusowe z przedsiębiorcami i rolnikami, spotkanie z przedstawicielami instytucji mogących mieć wpływ na rozwój gminy oraz konsultacje eksperckie z urbanistami.

więcej »

BIP

eBOI

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

GCI

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia