Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Styczeń 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    Obsługa techniczna ALFA TV

16-06-2009 | Moje gimnazjum - moja szansa

W związku z ogłoszonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie konkursem w ramach Priorytetu IX, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych, Kuratorium Oświaty w Szczecinie zainicjowało regionalny projekt edukacyjny poświęcony uczniom gimnazjów z terenów wiejskich i małych miast.

Gmina Drawno przystąpiła do ww. projektu na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych uczniów pn. "Moje gimnazjum-moja szansa” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem ogólnym projektu jest zmniejszenie różnic w wynikach osiąganych w nauce, poprzez wprowadzenie dodatkowych zajęć wyrównawczych z przedmiotów składających się na część matematyczno – przyrodniczą egzaminu gimnazjalnego, z zastosowaniem innowacyjnych form nauczania i wykorzystaniem technologii informatyczno – komunikacyjnych. W ramach przedsięwzięcia przewidziane jest stworzenie interdyscyplinarnej platformy edukacyjnej, gdzie za pomocą Internetu uczniowie będą mogli komunikować się między sobą i prezentować własne dokonania w nauce.

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia