Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Styczeń 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      Obsługa techniczna ALFA TV

29-01-2018 | Ferie zimowe w Drawieńskim Ośrodku Kultury

Najwcześniej w całej Polsce, bo już w drugiej połowie stycznia, dzieciom i młodzieży stworzyliśmy możliwość korzystania z różnych propozycji feryjnych, wśród których były filmy, spektakle teatralne, warsztaty i zabawa karnawałowa.

Z szesnastu seansów filmowych skorzystało łącznie 190 widzów. We wtorek razem z CLOWN CIRCUS SHOW Rupert&Rico zaprosiliśmy na „Karnawałowe przygody Pana Mikołaja”. W szalonej zabawie uczestniczyło ok. 70 osób z Drawna, Chomętowa, Barnimia, Konotopia, Dominikowa, Święciechowa i Kiełpina. W dwóch spektaklach teatralnych krakowskiej grupy KRAK-ART. pt. „Calineczka” i "Śpiąca królewna” (ten ostatni był prezentowany na zakończenie zabawy karnawałowej) uczestniczyło łącznie około 120 osób. A na samą zabawę prowadzoną przez niesamowitego DJa Irka zwieźliśmy dzieci i młodzież z Brzezin, Chomętowa, Barnimia, Dominikowa, Konotopia i Kiełpina.

Stworzyliśmy także możliwość udziału łącznie w 9-ciu w warsztatach: ceramicznych tanecznych, wokalnych i plastycznych (na dziesiąty-techniczny, który nie mógł się odbyć z przyczyn od nas niezależnych- zaprosimy zainteresowanych w którąś marcową lub kwietniową sobotę). Z propozycji warsztatowych skorzystało ponad 100 osób a łączna liczba feryjnych uczestników wyniosła 650 osób. Wiele zimowych atrakcji, szczególnie w pierwszym tygodniu ferii zapewniła niezależnie od wszystkiego piękna śnieżna aura.

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

GCI

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia