Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            Obsługa techniczna ALFA TV

07-08-2018 | Zapraszamy WSZYSTKICH: dzieci, dorosłych mieszkańców i turystów na gry, zabawy, różnorodne warsztaty artystyczne i integracyjne. UWAGA ZMIANA MIEJSCA WARSZTATÓW NA PLAŻE MIEJSKĄ !!!

ARTYSTYCZNY KULTUROBUS 09 i 10 sierpnia 2018r. na PLAŻY MIEJSKIEJ! WIOSKI KADEKOWSKIE

Zapraszamy WSZYSTKICH: dzieci, dorosłych mieszkańców i turystów na gry, zabawy, różnorodne warsztaty artystyczne i integracyjne; w tym rozmowy na temat : ”Skąd jesteśmy”.

WIOSKI KADEKOWSKIE to pilotażowy projekt o zasięgu wojewódzkim terenowej działalności Kamieńskiego Domu Kultury realizowany w partnerstwie ze Sławieńskim Domem Kultury i Drawieńskim Ośrodkiem Kultury.

Projekt jest skierowany do wszystkich mieszkańców woj. zachodniopomorskiego i będzie koncentrował się na poszukiwaniu tożsamości i tworzeniu identyfikacji wspólnotowej mieszkańców poszczególnych miejscowości poprzez różnorodne działania integracyjne i twórcze.

ZAPRASZAMY NA PLAŻE MIEJSKĄ !

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia