Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Styczeń 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    Obsługa techniczna ALFA TV

18-09-2009 | Dożynki Wojewódzkie w Barzkowicach

W dniach 12-14 września 2009r. w Barzkowicach odbyły się XXII Targi Rolne AGRO POMERANIA 2009. W ostatnim dniu targów – 13 września odbyły się Dożynki Wojewódzkie.
Dożynki to prastara tradycja kończąca żniwa. Wyraża radość i dziękczynienie za zebrane plony. Barzkowickie dożynki tradycyjnie rozpoczęły się mszą dziękczynną, po której zaprezentował się korowód dożynkowy oraz odbył się konkurs na „Najładniejszy wieniec dożynkowy”. O ten tytuł walczyło ponad 40 sołectw i gmin województwa zachodniopomorskiego. Gminę Drawno reprezentowały przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z Dominikowa i ze Święciechowa a także zespół śpiewaczy „Drawianki” z Drawna.


Komisja konkursowa wyraziła ogromne uznanie dla wykonawców wszystkich wieńców, doceniła ich wkład pracy i kunszt artystyczny. Wśród wielu nagrodzonych wieńców, dużym zainteresowaniem cieszyły się wieńce wyplecione przez Panie z KGW w Dominikowie oraz Panie z zespołu śpiewaczego „Drawianki” z Drawna. Przygotowane wieńce zostały wyróżnione, a ich autorki za wysiłek włożony w ich przygotowanie – nagrodzone.

Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy!!!
Alicja Łukasik

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia