Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Maj 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    Obsługa techniczna ALFA TV

09-10-2018 | Gmina Drawno wyróżniona na Uroczystej Gali Symbol Polskiej Samorządności 2018

W zabytkowych wnętrzach hotelu Monopol w Katowicach odbyła się uroczysta Gala Symbol Polskiej Samorządności 2018 organizowanej przez wydawcę Monitora Biznesu w Rzeczypospolitej i Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Włodarze blisko 30 miast i gmin, wśród których była również Gmina Drawno gościli na uroczystej Gali - Symbol 2018.

Wręczenie wyróżnień poprzedziła debata pod hasłem Każdy powinien być SMART. Możliwości rozwoju miast i gmin w kontekście Smart City, podczas której uczestnicy wymieniali się doświadczeniami w realizacji idei inteligentnego miasta oraz pomysłami na jej dalszy rozwój.

Zaszczytny SYMBOL 2018 Polskiej Samorządności Gmina Drawno otrzymała za wyjątkowy potencjał turystyczno-rekreacyjny, realizowanie inwestycji w infrastrukturę techniczną oraz przebudowę dróg i ulic.

Wyróżnienie odebrał Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski, a otrzymane wyróżnienie jest niewątpliwie synonimem sukcesu gminy, podnosi prestiż gminy, ma wpływ na jej atrakcyjność         i kształtuje pozytywny wizerunek, a przede wszystkim wpływa na jej rozwój.

Symbol 2018 to już ósma edycja programu, który ma na celu wyłonienie najlepszych, symbolicznych przedsiębiorstw, instytucji, samorządów i jednostek naukowych. Szczególną uwagę poświęcono osiągnięciom miast i gmin, których działalność może służyć za dobry przykład dla wszystkich polskich samorządów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Zarząd Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, Związek Powiatów Polskich, Związek Gmin Wiejskich RP.

Być uhonorowanym wśród takich samorządów jak Międzychód, Grodzisk Mazowiecki, Podkowa Leśna, Wieluń, Rzeszów, Zabrze czy Gdynia to wielki zaszczyt, ale także wielka odpowiedzialność za dalszy rozwój Gminy Drawno.

 

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia