Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Maj 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    Obsługa techniczna ALFA TV

06-12-2018 | Sukcesy "szczypiorków"

Młodzi piłkarze ręczni z Drawianki trenowani przez Roberta Kowalewskiego zaczynają odnosić swoje pierwsze sukcesy sportowe. Dziewczęta z piątych klas grały 24 listopada w wojewódzkim turnieju mini-piłki ręcznej w Dębnie Lubuskim. W gronie drużyn ze Szczecina, Gubina, Dębna Lubuskiego i Koszalina zajęły II miejsce. Ponadto Marcelina Mateusz została wybrana najlepszą zawodniczką całego turnieju. W Naszej drużynie grały jeszcze Marta Gławdel, Maja Wolanicka, Gosia Gaik, Hania Stępniewska, Lidka Nowak, Julka Żabecka i Oliwka Małochwiej.

            Chłopcy z tych samych V-tych klas rozpoczęli Turniej Miast - imprezę organizowaną przez Drawiankę polegającą na tym, że każdy z sześciu uczestników organizuje taki sam turniej w swojej szkole. W turnieju w Drawnie miejscowi szczypiorniści zajęli III miejsce. Zwyciężyła drużyna ze szkoły nr 18 z Koszalina przed SP 55 Szczecin. IV miejsce zdobyła Gwardia Koszalin, piąte SP 59 Szczecin, a szóste SP Banie. Chłopcy z Drawna reprezentowali bramkarze Marcel Klukaczewski i Jakub Wiatr oraz zawodnicy z pola: Szymon Wiatr, Bartłomiej Molenda (15 bramek), Filip Szymkowiak (5), Filip Paś (7), Szymon Brocki, Gracjan Stanulewicz, Franek Kuźmiński (6), Oliwier Mateusz (5), Szymon Wróblewski, Bartek Ogórek, Wiktor Michałek, Krzysztof Kaszuba i Krystian Garbicz (1). Następny turniej odbędzie się w Szczecinie w SP 59. 

            Środki finansowe na zakup nagród w turnieju miast zostały przekazane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

URZĄD MARSZAŁKOWSKI

WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

 

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Baza firm

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

Choszczno

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

zachodniopomorskie-info

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia