Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Listopad 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            Obsługa techniczna ALFA TV

08-07-2019 | LATO NAD DRAWĄ 2019

Nawet deszcz nie przeszkodził w sobotę, 06 lipca, setkom fanów muzyki tanecznej zjawić się na Stadionie Miejskim w Drawnie na rozpoczynającym wieczorne prezentacje „Lata nad Drawą” koncercie zespołu „PIĘKNI i MŁODZI”.

Życzenia fantastycznej zabawy złożyli Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski oraz Wicestarosta Choszczeński Paweł Szuber, których na scenę zaprosił prowadzący imprezę członek kabaretu JURKI Przemek Sasza Żejmo.

Zespół „PIĘKNI i MŁODZI” znakomicie rozgrzał publiczność, już do końca bawiącą się wraz z zespołami MIG, FOX oraz  wulkanem sceny- zespołem PLAYBOYS, z którym fanom trudno było się rozstać ....

Zakończeniem imprezy był stadionowy pokaz  ŚWIATŁOGIEŃ- LED & FIRE SHOW, podczas którego nad bezpieczeństwem czuwała Ochotnicza Straż Pożarna z Brzezin (dziękujemy!).

W sobotę już od rana odbyły się otwarte spławikowe zawody wędkarskie zorganizowane przez Gminne Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Drawnie, którego prezesem jest Pan Mirosław Hynek.

Wśród wielu laureatów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w połowach w czołówce znaleźli się:

I miejsce - pan Marek Pęcherzewski z Choszczna z wynikiem 7,83 kg,

II miejsce - pan Emil Grzelczak z Drawna z wynikiem 7,08 kg,

III miejsce - pan Jerzy Pilarski z Choszczna z wynikiem 6,45 kg.

A przed południem odbyły się regaty żeglarskie dla oldbojów zorganizowane przez Szkolny Klub Żeglarski Drawa Drawno. Jak zawsze była to fajna zabawa dla żeglarzy w wieku dojrzałym.

Na optymistach ścigało się kilku żeglarzy. Wyłoniono zwycięzców, a wśród nich:

I miejsce - pan Mieczysław Łojko i pan Mariusz Knasiński

II miejsce - pan Łukasz Rogala

 III miejsce - pan Darek Maciejewski.

Pamiątkowe dyplomy, puchary i atrakcyjne nagrody wręczył Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski wraz ze Starostą Choszczeńskim Wiolettą Kaszak.

Organizatorami imprezy byli: Gmina Drawno, Drawieński Ośrodek Kultury i Województwo Zachodniopomorskie

Niewymienieni wcześniej współorganizatorzy i sponsorzy to: Firma WĘGLOMIX (gastronomia, wesołe miasteczko), Powiat Choszczno, Nadleśnictwo Drawno, Spółdzielnia Socjalna „Nad Drawą”, WRANGLER Choszczno, E-CHO Choszczno.

Patronat Honorowy pełnił Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Starosta Choszczeński.

Patronat medialny: E-CHO media Choszczno, Radio Szczecin, Polskie Radio Koszalin, Kurier Szczeciński.

Dziękujemy serdecznie za zapewnienie bezpieczeństwa podczas imprezy służbom mundurowym: Policji, OSP Brzeziny oraz firmie ochroniarskiej. Cieszymy się, że ekipa medyczna Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego nie miała dużo pracy. Dziękujemy za nieodpłatnie użyczone płotki Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Dziękujemy Gminnemu Centrum Kultury w Krzęcinie, MKS Drawa Drawno, Cenrtal Media Polska (telebim), firmom ATF Polska i Toi Toi Polska, Firmie Usługowej P. Kuźmiński. Za scenę, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie dziękujemy firmie "Matrix" z Chojny.

Generalne podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację imprezy. 


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia