Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        Obsługa techniczna ALFA TV

04-02-2010 | Konkurs literacki na najciekawszą legendę, baśń, bajkę znad Drawy i Gwdy

„KONKURS LITERACKI NA
NAJCIEKAWSZĄ LEGENDĘ, BAŚŃ, BAJKĘ ZNAD DRAWY I GWDY”Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w drugiej edycji konkursu na najciekawszą baśń, bajkę, legendę, rozszerzonego o gminy Drawno, Grzmiąca, Szczecinek, Barwice, Borne Sulinowo.
Jeśli posiadacie Państwo swoje własne lokalne baśnie, opowieści, bajki czy właśnie legendy lub jeśli posiadacie lekkość napisania własnej opowieści, która może w przyszłości stać się lokalną legendą – serdecznie zapraszamy do nadsyłania swoich prób literackich na nasz adres.
Maksymalnie dwie prace opatrzone wyłącznie godłem (własnym znakiem graficznym, osobistym hasłem) należy włożyć do odrębnej koperty z dopiskiem teksty konkursowe. W drugiej kopercie proszę o napisanie do kogo należy godło – imię i nazwisko, adres oraz odpowiednia kategoria wiekowa i szkoła do jakiej uczęszcza, jeśli jest uczniem.
Koperty proszę przesłać jednym listem na adres:

Redakcja gazety „Echa Znad Drawy i Gwdy”
Plac Gdański 3, 78 – 500 Drawsko Pomorskie.
Z dopiskiem legendy.

Konkurs odbywał się będzie w kategoriach:
G – uczniowie szkół gimnazjalnych,
Ś – uczniowie szkół średnich,
D – osoby dorosłe nie zaliczające się grupy G i Ś.

Oceny dokona kapituła konkursowa w składzie naszych kolegów redakcyjnych oraz funkcjonariusza Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Drawy”.
Konkurs potrwa od 20 stycznia 2010r. do 20 marca 2010r. Do 1 kwietnia jury oceni prace, a jeśli klimat pozwoli, w połowie kwietnia w trakcie spotkania pokonkursowego, publicznie wręczymy nagrody i wyróżnienia, tym, którzy nadeślą najciekawsze prace.
Organizatorem konkursu i odpowiedzialność, kary i nagany, bierze na siebie, wydawnictwo IW-MAG PRESS Mariusz Nagórski, Pl. Gdański 3, 78-500 Drawsko Pomorskie, tel. 512-353-223, wydawca „Echa znad Drawy i Gwdy”.
Współorganizatorem jest Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy” z siedzibą w Złocieńcu przy ul. Stary Rynek 6.

Zapraszamy w szczególności młodzież – szukanie lokalnych mitów, podań, legend, to ciekawa sprawa, spróbujcie!

Redakcja gazety
„Echa Znad Drawy i Gwdy”

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia