Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Styczeń 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    Obsługa techniczna ALFA TV

06-09-2019 | Świetlica wiejska w Niemieńsku

Trwają prace budowlane związane z budową nowej świetlicy wiejskiej dla mieszkańców. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020  w ramach Działania RPZP.09.03.00 Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich w ramach wniosku o dofinansowanie pn. „Rewitalizacja Gminy Drawno poprzez odnowę przestrzeni publicznych i przywrócenie im funkcji społeczno-gospodarczych- etap I”.

Zadanie polega się na budowie nowego budynku służącego za świetlicę. Wszystkie elementy projektu wypływają z zapotrzebowania społecznego zgłaszanego przez mieszkańców Niemieńska podczas bezpośrednich rozmów z Burmistrzem Drawna Andrzejem Chmielewskim oraz podczas konsultacji społecznych. 

Dzięki realizacji projektu mieszkańcy będą mieli możliwość  spotykać się, szkolić, obcować ze sztuka
i kulturą, integrować. Budowana będzie więź międzypokoleniowa. We wniosku ujęto niezbędne wyposażenie do uruchomienia i korzystania ze świetlicy.

W budynku powstanie miejsce kultury, spotkań,  kursów, szkoleń itp.

Dofinansowanie unijne i budżetu państwa wynosi 90% kosztów kwalifikowanych inwestycji. 

BIP

eBOI

System Rada

elektroniczny samorząd

Facebook

e-MAPA

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Baza firm

Kąpieliska

nasz kanał TV

OPS Drawno

krajobraz

Partnerstwo Drawy

LGR

Drawieński Park Narodowy

Caritas

Gazeta Lubuska

TPZD

SMS

SMS

FRONT

FRONT

Rozlicz PIT w Drawniew Drawnie

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia