Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Sierpień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            Obsługa techniczna ALFA TV

09-02-2012 | Kolejny udany Bal Charytatywny Caritasu Barnimie

W minioną sobotę w restauracji hotelu Solaris w Kaliszu Pom. odbył się XIII Bal Charytatywny organizowany przez Parafialny Zespół Caritas w Barnimiu. Na balu bawili się goście z Międzyzdroi, Wolina, Świnoujścia, Szczecina, Zielonej Góry, Barlinka, Piasecznika, Choszczna, Bierzwnika, Kalisza Pom. i Drawna. Na sali przy muzyce zespołu Alegro ze Skwierzyny bawiło się 71 osób. Wśród gości którzy zascycili swą obecnością , był Ks.Maciej Szmuc –dyrektor Caritas Archidiecezji Szczecinsko-Kamienskiej, Starosta choszczeński Lesław Śliżewski, Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski, Przew.Rady Powiatu Konrad Bil, Przewod.Rady Miejskiej w Drawnie Czesław Paszkiewicz i wielu innych zacnych gości. Tradycyjnie jak co roku, kapituła statuetki Barnima wręczyła Filantropy za 2011 r.

Srebrny Filantrop otrzymali państwo:

  • Małgorzata i Bogdan Buchajczyk z Drawna.

Złote Filantropy otrzymali:

  • Agnieszka i Bartosz Rogal z Drawna
  • Kinga i Aleksander Dementiew z Drawna
  • Dorota i Piotr Możejko ze Szczecina
  • Aleksandra Izydorczyk i Artur Topka z Podegrodzia

Platynowy Filantrop trafił:

  • Państwa Jolanty i Jerzego Klimek z Drawna.

Nominacja na członka Kapituły Statuetki Barnima została wręczona dla Pawła Nahorskiego, po pasowaniu na członka przez przewodniczącego ,Kapituły Ks.Wojciecha Kozuba.

Najważniejsze trofea zwane Barnimskimi Oscarami-Statuetki Barnima zostały wręczone dla Katarzyny i Andrzeja Chmielewskich z Kiełpina Doroty i Piotra Możejko ze Szczecina. 

W trakcie balu odbyła się aukcja z której uzyskano dochód w kwocie 21.000,-zł. Za ćwierć dolarówkę w formie sztabki pozłacaną 24 karatowym złotem mieszkaniec Barlinka zapłacił 2.000,-zł. za pałac prezydencki na szkle Bronisława Komorowskiego mieszkaniec Choszczna zapłacił 1.500,- zł. Licytowano złoto, srebro, obrazy, nalewki zdrowotne, torebki damskie, szale, monety , samowar i wiele innych przedmiotów. Składamy serdeczne podziękowania ofiarodawcom wszystkich rzeczy, przedmiotów i produktów na aukcję. Dziękujemy wszystkim uczestnikom XIII Balu Charytatywnego i już serdecznie zapraszamy za rok w dniu 09.luty 2013 r.       

                                                                                                                                Uczestnik.


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia