Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Lipiec 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    Obsługa techniczna ALFA TV

06-03-2012 | Spotkanie plenarne poświęcone współpracy sektora pozarządowego i władz lokalnych w Powiecie Choszczeńskim.

Koszalińskie centrum wspierania inicjatyw społecznych wraz z partnerem województwem zachodniopomorskim zapraszają na spotkanie plenarne poświęcone współpracy sektora pozarządowego i władz lokalnych w powiecie choszczeńskim.

Celem spotkań będzie zwiększenie zakresu oraz poprawa jakości mechanizmów współpracy administracji z NGOs. Promowane będą istniejące standardy dotyczące wyłaniania i udziału przedstawicieli III sektora w ciałach doradczych i konsultacyjnych na szczeblu lokalnym
i regionalnym (rozwiązania wypracowane w Sieci SPLOT, dobre praktyki z województwa i kraju), przeprowadzona zostanie analiza sytuacji w mieście, potrzeb i barier w temacie współpracy JST z organizacjami pozarządowymi.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 marca 2012 r. (środa) w godz. 13.00 – 16.00 w Zespole Szkół na 1 w Choszcznie, ul. Bolesława Chrobrego 31A,(kawiarenka). Termin nasyłania zgłoszeń – 12 marzec 2012 r.

Wypełniony formularz zgłoszenia prosimy przesyłać w wyżej wskazanym terminie faxem pod nr: 94 3403523 lub e-mailem na adres: biuro@kcwis.org.pl

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego (osób zajmujących się współpracą administracji samorządowej z organizacjami pozarządowymi) oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu choszczeńskiego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiet materiałów informacyjno-promocyjnych oraz poczęstunek. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Jednocześnie zwracam się z serdeczną prośbą o rozpowszechnienie informacji o spotkaniu wśród Państwa organizacji pozarządowych i jeśli to możliwe, zamieszczenie informacji na stronach www.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie plenarne organizowane jest w ramach realizacji projektu  „Zachodniopomorskie w Sieci – współpraca organizacji wspierających szansą na rozwój regionu”.
 

Formularz Zgłoszeniowy


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia