IV Konwent Sołtysów Powiatu Choszczeńskiego

W kawiarence Zespołu Szkół Nr 1 w Choszcznie odbył się IV Konwent Sołtysów Powiatu Choszczeńskiego - spotkanie będące okazją do podziękowania sołtysom za ich codzienną pracę oraz do rozmów o rozwoju i współpracy w lokalnych społecznościach.

W wydarzeniu uczestniczył również Burmistrz Drawna Wojciech Wiśniowski.

Podczas konwentu wyróżniono najbardziej aktywnych sołtysów z terenu powiatu. Wśród nagrodzonych znaleźli się także przedstawiciele gminy Drawno:

  • Magdalena Taratajcio - sołtyska sołectwa Barnimie
  • Anna Sroczyńska - sołtyska sołectwa Święciechów

W imieniu wyróżnionych sołtysów z gminy Drawno statuetki odebrał Burmistrz Wojciech Wiśniowski.

Wyróżnienia „Aktywny Sołtys” są wyrazem uznania dla osób, które z zaangażowaniem działają na rzecz swoich miejscowości, integrują mieszkańców i inicjują działania sprzyjające rozwojowi sołectw.

Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy wszystkim sołtysom za ich codzienną pracę na rzecz mieszkańców gminy Drawno.

Fot. własne / Powiat Choszczeński

Galeria zdjęć