Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Listopad 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            Obsługa techniczna ALFA TV

Marzec

     Dnia 10 marca 2013 roku w Sali Biesiadnej Drawieńskiego Ośrodka Kultury w Drawnie odbył się Otwarty Turniej Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Drawna z okazji obchodów 700 – lecia Drawna. Turniej został rozegrany zgodnie z zasadami brydża sportowego – 1 sesja - 30 rozdań.

     Frekwencja mimo złej pogody dopisała. W zmaganiach przy zielonym stole uczestniczyło 25 par z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. 28 uczestników posiadało  współczynniki WK, klasyfikowani od mistrzów klubowych do mistrzów krajowych. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali od organizatora pamiątkowe gadżety - okolicznościowy breloczek, zestaw widokówek starego Drawna i informator „Moje Drawno wczoraj i dziś”. Gmina Drawno reprezentowana była przez dziewięciu zawodników.

     Oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Drawna Pan Andrzej Chmielewski życząc uczestnikom sportowych emocji i samych szlemów. Po czterech godzinach zmagań turniej został zakończony. 

I miejsce      -   para Janusz Linkiewicz & Jerzy Sadowski ze Stargardu Szczecińskiego

II miejsce     -  para Ryszard Jankiewicz & Ryszard Zawadzki z Drawna i Barlinka

III miejsce   -   para Bogusław Drozd & Krzysztof Walerowski z Barlinka i Lipian

Nagrodę dla najlepszej pary z Drawna wywalczyła para Andrzej Dziemianko & Jarosław Gancarczyk.

     Wręczania zwycięzcom turnieju pucharów i nagród dokonał Burmistrz Drawna Pan Andrzej Chmielewski oraz Przewodniczący Rady Pan Czesław Paszkiewicz. Burmistrz pogratulował zwycięzcom jak również podziękował wszystkim za uczestnictwo w turnieju.

     Turniej zakończył się sukcesem organizacyjnym i sportowym. Nasi brydżyści w tak doborowym towarzystwie zajęli bardzo wysokie lokaty.

     Turniej z okazji 700 – lecia  Drawna został przygotowany i zorganizowany przez brydżystów z Drawna, pracowników Urzędu Miejskiego w Drawnie i Drawieńskiego Ośrodka Kultury w Drawnie. Prowadzony w sposób profesjonalny przez sędziego krajowego Stanisława Kietrysa  ze Stargardu Szczecińskiego.

Podziękowania dla Pani Elżbiety Toman za przygotowanie i prowadzenie bufetu w trakcie turnieju.

                                                                                                                                                                    Za organizatora 
  Mądzielewski Henryk


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia