Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

Kalendarz imprez

  Wrzesień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        







Obsługa techniczna ALFA TV

Zasłużony senior

Wykaz seniorów wyróżnionych tytułem honorowym "Zasłużony Senior"

w dniu 19 października 2019 roku podczas

Trzeciego Drawieńskiego Dnia Seniora

 

Lp.

Wyróżniony senior

Sołectwo/

miasto Drawno

1.

Helena Babiracka

Barnimie

2.

Wiesława Szrankowska

Brzeziny

3.

Jan Michniewicz

Chomętowo

4.

Jan Bandrowski

Dominikowo

5.

Józefa Pomagalska

Dominikowo

6.

Bożena Stokłuska

Kiełpino

7.

Janina Hrynkiewicz

Miasto Drawno

8.

Edward Kulesza

Miasto Drawno

9.

Władysława Szczodrowska

Miasto Drawno

10.

Genowefa Domańska

Miasto Drawno

11.

Jadwiga Lewandowska

Miasto Drawno

 

Wykaz seniorów wyróżnionych tytułem honorowym "Zasłużony Senior"

w dniu 19 października 2018 roku podczas

Drugiego Drawieńskiego Dnia Seniora

 

Lp.

Wyróżniony senior

Sołectwo/

miasto Drawno

1.

Marian Filipiak

Barnimie

2.

Stanisław Bystranowski

Chomętowo

3.

Stanisława Kuczer

Dominikowo

4.

Weronika Czerniawska

Drawno

5.

Janina Wolniak

Kiełpino

6.

Krystyna Filipczak

Święciechów

7.

Helena Kappel

Zatom

8.

Marian Kuc

Miasto Drawno

9.

Krystyna Pietrzkiewicz

Miasto Drawno

10.

Bogumiła Ciechanowicz

Miasto Drawno

11.

Tadeja Hołownia

Miasto Drawno

12.

Bogdana Winnicka

Miasto Drawno

13 Irena Kohut Miasto Drawno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykaz seniorów wyróżnionych tytułem honorowym "Zasłużony Senior"

w dniu 20 października 2017 roku podczas Pierwszego Drawieńskiego Dnia Seniora

 

Lp.

Wyróżniony senior

Sołectwo/

miasto Drawno

1.

Halina Biegniewska

Barnimie

2.

Mieczysław Grzesik

Brzeziny

3.

Helena Michniewicz

Chomętowo

4.

Krystyna Tuchaj

Dominikowo

5.

Alina Wiśniewska

Drawno

6.

Alicja Pluskota

Kiełpino

7.

Tadeusz Tomczyk

Konotop

8.

Janina Gławdel

Święciechów

9.

Janina Witkowska

Zatom

10.

Zofia Wychowaniec

Żółwino

11.

Krystyna Ciechanowicz

Miasto Drawno

12.

Jerzy Lisiecki

Miasto Drawno

13.

Wincenty Łabuń

Miasto Drawno

 

 


Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia