Archiwalna Strona
Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych
Listopad 2020 | >> | |||||
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Ni |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
Wykaz seniorów wyróżnionych tytułem honorowym "Zasłużony Senior"
w dniu 19 października 2019 roku podczas
Trzeciego Drawieńskiego Dnia Seniora
Lp. |
Wyróżniony senior |
Sołectwo/ miasto Drawno |
1. |
Helena Babiracka |
Barnimie |
2. |
Wiesława Szrankowska |
Brzeziny |
3. |
Jan Michniewicz |
Chomętowo |
4. |
Jan Bandrowski |
Dominikowo |
5. |
Józefa Pomagalska |
Dominikowo |
6. |
Bożena Stokłuska |
Kiełpino |
7. |
Janina Hrynkiewicz |
Miasto Drawno |
8. |
Edward Kulesza |
Miasto Drawno |
9. |
Władysława Szczodrowska |
Miasto Drawno |
10. |
Genowefa Domańska |
Miasto Drawno |
11. |
Jadwiga Lewandowska |
Miasto Drawno |
Wykaz seniorów wyróżnionych tytułem honorowym "Zasłużony Senior"
w dniu 19 października 2018 roku podczas
Drugiego Drawieńskiego Dnia Seniora
Lp. |
Wyróżniony senior |
Sołectwo/ miasto Drawno |
1. |
Marian Filipiak |
Barnimie |
2. |
Stanisław Bystranowski |
Chomętowo |
3. |
Stanisława Kuczer |
Dominikowo |
4. |
Weronika Czerniawska |
Drawno |
5. |
Janina Wolniak |
Kiełpino |
6. |
Krystyna Filipczak |
Święciechów |
7. |
Helena Kappel |
Zatom |
8. |
Marian Kuc |
Miasto Drawno |
9. |
Krystyna Pietrzkiewicz |
Miasto Drawno |
10. |
Bogumiła Ciechanowicz |
Miasto Drawno |
11. |
Tadeja Hołownia |
Miasto Drawno |
12. |
Bogdana Winnicka |
Miasto Drawno |
13 | Irena Kohut | Miasto Drawno |
Wykaz seniorów wyróżnionych tytułem honorowym "Zasłużony Senior"
w dniu 20 października 2017 roku podczas Pierwszego Drawieńskiego Dnia Seniora
Lp. |
Wyróżniony senior |
Sołectwo/ miasto Drawno |
1. |
Halina Biegniewska |
Barnimie |
2. |
Mieczysław Grzesik |
Brzeziny |
3. |
Helena Michniewicz |
Chomętowo |
4. |
Krystyna Tuchaj |
Dominikowo |
5. |
Alina Wiśniewska |
Drawno |
6. |
Alicja Pluskota |
Kiełpino |
7. |
Tadeusz Tomczyk |
Konotop |
8. |
Janina Gławdel |
Święciechów |
9. |
Janina Witkowska |
Zatom |
10. |
Zofia Wychowaniec |
Żółwino |
11. |
Krystyna Ciechanowicz |
Miasto Drawno |
12. |
Jerzy Lisiecki |
Miasto Drawno |
13. |
Wincenty Łabuń |
Miasto Drawno |