16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Obsługa techniczna ALFA TV

20-07-2015 | Otwarte Spławikowe Zawody Wędkarskie w Drawnie z okazji Festiwalu Krasnali

05 lipca 2015 r. w miejscowości Drawno na jeziorze Adamowo odbyły się Otwarte Zawody  Wędkarskie z okazji VII Festiwalu Krasnali w Drawnie. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski życząc wszystkim dobrych połowów i przyjemnego spędzenia wolnego czasu nad wodą. Prezes Koła PZW w Drawnie, Mirosław Hynek przedstawił sprawy organizacyjne odnośnie regulaminu PZW oraz omówił przebieg zawodów. Sędzią głównym był kol. Jarosław Lisowski, a sędziami wagowymi byli: kol. Arkadiusz Głowacki, Andrzej Węglarz oraz Andrzej Górski. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 49 zawodniczek i zawodników z dziewięciu kół wędkarskich (Choszczno, Bierzwnik, Pełczyce, Krzęcin, Wygon, Recz, Zieleniewo, Kalisz Pomorski i Drawno). Każde z kół wędkarskich wytypowało trzech zawodników do drużyny. Rywalizacja rozpoczęła się o godz. 9:00, a zakończyła o godz. 13:00. Pogoda była rewelacyjna  i po czterech godzinach wędkarskich zmagań wyniki przedstawiały się następująco.