16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Obsługa techniczna ALFA TV

25-10-2011 | II Turniej Piłki Nożnej Drużyn Strażackich z terenu powiatu choszczeńskiego Drawno ,,Orlik 2012"

W dniu 15.10.2011r. w Drawnie odbył się II Turniej Piłki Nożnej Drużyn Strażackich z terenu powiatu choszczeńskiego – Drawno „Orlik 2012”- jak sama nazwa wskazuje zawody zostały przeprowadzone na kompleksie boisk „ Orlik”. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Drawnie i Komenda Powiatowa Państwowej Straży w Choszcznie. Około godz.10 oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.
Przed rozpoczęciem turnieju Burmistrz Drawna wręczył dyplom i upominek oraz pogratulował i wyraził podziękowanie dh Bogumile Ciechanowicz za długoletnie i bezinteresowne prowadzenie kroniki OSP Drawno, która zajęła II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie Kronik ZOSP RP w Gryficach oraz brała udział w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Kronik w Częstochowie.
Uczestnikami zawodów były reprezentacje ochotników z gmin : Choszczno, Krzęcin, Recz, Pełczyce, Drawno I, Drawno II i drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie.

Wyniki turnieju:
I.    reprezentacja gminy Choszczno
II.   reprezentacja gminy Pełczyce
III.  reprezentacja gminy Drawno I
IV.  KP PSP w Choszcznie
V.   reprezentacje ochotników gmin : Krzęcin, Recz, Drawno II

Zwycięzcy zostali uhonorowani pięknymi pucharami oraz dyplomami. Nagrody zostały też przewidziane dla najlepszego zawodnika i najskuteczniejszego bramkarza. To drugie wyróżnienie wywalczył Grzegorz Małysz, bramkarz drużyny z gminy Pełczyce natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik z nr.16 – Jarosław Płotek reprezentant gminy Choszczno.

Fundatorami nagród byli :
- puchary za 3 pierwsze miejsca : Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Choszcznie bryg. Marek Garbicz
- nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju : Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Drawnie
- nagroda dla najlepszego bramkarza turnieju : Komendant Gminny ZOSP RP w Drawnie
- dyplomy i poczęstunek dla każdej z drużyn : strażacy ochotnicy z gminy Drawno