Drawieńskie przedszkolaki "Babciom i Dziadkom"

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień. Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.

Z tej okazji w dniu dzisiejszym w Drawieńskim Ośrodku Kultury przedszkolaki z grup: Kubusie, Tygryski i Biedronki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość z wielkim zaangażowaniem. Wykonały również samodzielnie przepiękne laurki, które wręczyły bliskim.

Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie wraz z rodzinami, mieli okazję podziwiać swoje wnuki w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, przedszkolaki przedstawiły niezwykłe i wzruszające widowisko. Brawo

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.

Za przygotowanie tak pięknego widowiska paniom: Beacie Wasilewicz - Dyrektorowi Przedszkola, wychowawcom grup: Bożenie Radek, Michalinie Pawlak, Wiolecie Czerwieniec, Justynie Wojtkiewicz oraz pozostałym paniom, które były zaangażowane w przygotowanie dzieci - podziękował Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski.

Wręczając słodki upominek młodym, fantastycznym artystom podkreślił iż występ wzbudził wśród zgromadzonych gości wiele pozytywnych emocji, wzruszeń. Dał poczucie wytchnienia, zapomnienia i oderwania się od problemów codzienności.

 

Gratulacje i podziękowania