Dzień Sołtysa i Samorządowca w Gminie Drawno

11 marca od kilku lat obchodzony jest Dzień Sołtysa, a 27 maja jest Dniem Samorządowca. Oczywiście i w gminie Drawno nie mogło zabraknąć podziękowań i gratulacji dla Sołtysów oraz dla Radnych Rady Miejskiej w Drawnie.

W dniu 25 maja br. w czasie przerwy w obradach XXX sesji Rady Miejskiej  w Drawnie Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski złożył podziękowania dla Sołtysów i Radnych za dotychczasową pracę, zaangażowanie i wysiłek włożony w rozwój Gminy. Do życzeń przyłączyli się Przewodniczący RM Aleksander Dementiew i Wiceprzewodniczący RM Bogdan Buchajczyk. Nie zabrakło życzeń pomyślnej współpracy, a dla każdego z Sołtysów i Radnych został wręczony drobny upominek.

Podczas podziękowań podkreślono, jak wielką rolę w życiu Gminy pełnią Sołtysi, Rady Sołeckie i Radni. Pomimo czasu pandemii, która dotknęła nas wszystkich i zdominowała wszystkie dziedziny życia - podkreślił Burmistrz, z nowym wyzwaniem wspaniale poradzili sobie również Sołtysi i Radni.

Złożono również wszystkim Sołtysom i Radnym najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz wielu sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Ponadto była niespodzianka w postaci pysznego tortu.