IV Parafialny Dzień Seniora

W minioną sobotę 7.10.2023 r. w świetlicy wiejskiej w Barnimiu miejscowy Caritas zorganizował Parafialny Dzień Seniora. Wśród gości z Zatomia, Konotopu, Niemieńska, Dominikowa, Podegrodzia i Barnimia uczestniczyli również ks.Maciej Szmuc -dyrektor CASzK, Andrzej Chmielewski-Burmistrz Drawna, Aleksander Dementiew-Przewodniczący Rady Miejskiej w Drawnie i Magdalena Taratajcio-sołtys Barnimia. Życzenia z okazji Dnia Seniora do gości skierowali:Andrzej Konopelski-Przełożony Parafialnego Zespołu Caritas w Barnimiu, ks. Maciej Szmuc dyr.Caritasu i Andrzej Chmielewski -Burmistrz Drawna.

Słodką niespodziankę dla gości wręczyła sołtys Magdalena Taratajcio a torby na zakupy  uszyła i wręczyła Agnieszka Biegniewska-wychowawca świetlicy. Ogólne prezenty rozweselające dla seniorów wręczył jak zawsze Aleksander Dementiew. 

Po spożyciu kolacji rozpoczęły się śpiewy do muzyki wirtuoza akordeonisty Jerzego Januszewskiego. Nasi seniorzy super się bawili , śpiewając i tańcząc. Formą fizyczną zaskoczyły by nie jednego młodszego.

Organizator Caritas Barnimie pragnie serdecznie podziękować Burmistrzowi Drawna Andrzejowi Chmielewskiemu za nalewki dla seniorów. Za wypieki dziękujemy Eli, Ewie, Teresie i Agnieszce.  W spotkaniu uczestniczyło i świetnie się bawiło 40 seniorów. Już dziś zapraszamy Was za rok.