XVII zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Drawna

W środę 1 maja br. na jeziorze Adamowo w Drawnie odbyły się kolejne Otwarte Zawody Spinningowe „O Puchar Burmistrza Drawna".

Organizatorem zawodów było Miejsko-Gminne Koło Polskiego Związku Wędkarskiego, którego Prezesem jest pan Mirosław Hynek.

Przebieg zawodów i sprawy organizacyjne przedstawił Prezes Koła. W szranki o puchar stanęło 50 wędkarzy, w tym jedna kobieta i dwóch juniorów: Filip Szymański (13 lat) i Igor Cymerman (10 lat).

Pogoda podczas środowych zawodów dopisała. We wczesnych godzinach porannych uczestnicy zawodów ochoczo podążyli na swoje upatrzone miejsca. Po pięciu godzinach wędkowania, aby wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach sędziowie po wcześniejszym mierzeniu złowionych okazów przystąpili do obliczania wyników i ustalania kolejności miejsc zajętych w zawodach.

I tak w kategorii: „Za największą Rybę XVII Zawodów Wędkarskich Spinningowych o Puchar Burmistrza I miejsce zdobył pan Michał Fedejko, którego szczupak liczył 96 cm.

W konkursie na największego okonia zwycięzcą został pan Bogusław Franas, którego okaz liczył 33 cm.

Zwycięzcą zawodów o „Puchar Burmistrza Drawna” został pan Henryk Ladra zdobywając łącznie 4 000 punktów. Gratulacje!

II miejsce pan Michał Fedejko -3050 pkt

III miejsce pan Cymerman Krzysztof - 1550 pkt

IV miejsce pan Paweł Andryszczak - 1000 pkt

V miejsce pan Aleksander Bagiński - 950 pkt

VI miejsce pan Zbigniew Mielniczyn - 850 pkt

VII miejsce pan Jacek Popiołek - 800 pkt

VIII miejsce pan Mateusz Cymerman – 800 pkt

IX miejsce pan Sławomir Kras – 800 pkt

X miejsce pan Michał Ubysz – 750 pkt

XIII miejsce pan Kacper Kaczka – 190 pkt

Wręczenia pucharów i nagród dokonał Burmistrz Drawna Andrzej Chmielewski, Burmistrz Elekt Wojciech Wiśniowski, Prezes koła Mirosław Hynek i Dyrektor DOK Izabela Kowalczyk.

Podziękowania za wieloletnią działalność na rzecz wędkarstwa, Prezesowi Mirosławowi Hynkowi złożył kończący swoją kadencję Burmistrz Andrzej Chmielewski.

Prezes koła Mirosław Hynek podziękował wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację, gratulując uzyskanych wyników i obiecał, że zawody o Puchar Burmistrza będą kontynuowane w latach następnych.

Całość imprezy przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze.

 

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW !!!